Laatst was ik bij de jeugdtraining en ik vond het mooi om te zien met
hoeveel enthousiasme onze jeugdleden bezig zijn.
De training wordt goed bezocht, zelfs als er eerst nog gevoetbald moet
worden. Sandra verzorgt iedere week met één van de senioren de training.
En dan wordt er gewerkt aan de techniek. Heel af en toe kan Ewout de
training verzorgen, zoals twee weken geleden. En ja van zo’n topper kun
je natuurlijk extra veel leren.
Wat ook helpt is veel partijtjes spelen, ook tegen andere kinderen. Zo
werd er twee weken geleden een starterstoernooi georganiseerd
bij DOV waar 2 jeugdleden van DOKO aan meededen. Dat je dan niet direct
in de prijzen valt is helemaal niet erg, het is vooral ook
een mooie ervaring waar je beter van gaat spelen. Ga zo door!
Nico
PROGRAMMA
============
Vr. 14-11 20.00 uur DOKO 1 – De Roemer 1 Ron, Ingmar, Michael
Vr. 14-11 20.00 uur DOKO 2 – Olympia 4 Jacco, Hans, Tim, Martin
Vr. 14-11 20.00 uur DOKO 3 – DOV 8 Nico, Chris, Sandra
UITSLAGEN
==========
DOKO 1 mocht op zaterdagmiddag naar Hoofddorp en trad daar aan tegen HTC 3. Het werd weer een zware strijd… De eerste drie enkels gingen verloren maar de dubbel van Ron en Ingmar liep zeer goed en werd met 11-8, 8-11, 9-11 en 7-11 gewonnen. De nul was weg! Helaas gingen er hierna weer drie enkels verloren zodat het al 6-1 kwam te staan. Ron was er wel heeeel dicht bij tegen Mayckel maar de beslissende vijfde game ging met 12-10 verloren. Na verlies van Michael werd het 7-1 en hierna mocht Ron tegen Marco. Met 7-11, 5-11 en 0-11 won Ron de partij en werd het 7-2. Ingmar verloor de laatste partij tegen Niels in vijven zodat het 8-2 werd.
DOKO 2 was een weekje vrij en DOKO 3 mocht op vrijdagavond naar Olympia in Enkhuizen. Nico offerde zich op door te beginnen maar verloor in drieën van Margret. Arjan mocht hierna tegen Ruud en moest echt even inkomen. Gelukkig wist Arjan een 2-0 achterstand om te zetten in een 2-3 overwinning. Ook Sandra had wat opstartproblemen en kwam ook 2-0 achter. Maar dit werd ook rechtgetrokken en met 10-12 in de 5e game werd het punt binnengehaald. De dubbel was niet overtuigend en werd verloren, tussenstand 2-2. Nico verloor hierna van Ruud en Sandra verloor in vieren van Margret, 4-2. Arjan won hierna vrij eenvoudig van Wilma en Sandra verloor van Ruud, tussenstand 5-3. Nico maakte het superspannend tegen Wilma maar met 11-9, 4-11, 9-11 15-13 en
4-11 won Nico de partij. De laatste pot ging tussen Margret en Arjan, altijd spannend, altijd gelijkopgaand. Maar Margret was in een topvorm deze avond en won in vieren. Hierdoor stond er uiteindelijk 6-4 op het scorebord.
Komende vrijdag een thuiswedstrijd, de een-na-laatste ronde alweer.
