H.V. Geel Zwart nieuws week 6/7/8.

Hallo allemaal,

Hier weer de wedstrijdindelingen en -verslagen van onze teams. Het blijft leuk om de wedstrijdverslagen te lezen!
Dus blijf ze vooral insturen.

Dit kan op het volgende adres: sportvriend@hvgeelzwart.nl

Zouden jullie de verslagen voor maandag 13.00 uur kunnen mailen (in een Word bestand)?!
Dit omdat ik zelf vaak moet handballen op maandagavond.

Alvast bedankt!

Groetjes José

 

UITSLAGEN

Datum Thuis team Uit team Uitslagen
17-02-2020 Geel Zwart DS2 Koedijk DS1 23 – 14
13-02-2020 HV Texel DMW1 Geel Zwart DMW1 16 – 9
10-02-2020 Geel Zwart DMW3 Hollandia T DMW2 14 – 10
10-02-2020 Geel Zwart DMW4 Geel Zwart DMW2 23 – 8

 

WEDSTRIJD PROGRAMMA

29 feb 12:15 uur Westfriesland/SEW D3# – Geel Zwart D2
29 feb 13:50 uur Vrone E1 – Geel Zwart E1# Scheidsrechter: Charley Triesscheijn
29 feb 19:00 uur KSV DS4 – Geel Zwart DS3
29 feb 19:30 uur Bentelo DS1 – Geel Zwart DS1
1 mrt 10:15 uur Schagen E2 – Geel Zwart E2 RESERVE SHIRTS
1 mrt 11:00 uur Geel Zwart F3 – Niedorp F1# Scheidsrechter: Julia Koeleman / Maud Bakker
1 mrt 11:00 uur Geel Zwart F1 – D.S.O. F1 Scheidsrechter: Sanne Veenis
1 mrt 11:50 uur Geel Zwart F2 – D.E.S. F1 Scheidsrechter: Julia Koeleman / Maud Bakker
1 mrt 12:40 uur Geel Zwart DS2 – De Blinkert DS2 Scheidsrechter: Patrick Hogervorst
1 mrt 15:00 uur Geel Zwart D1# – Jupiter D1# Scheidsrechter:
Isa Spil
2 mrt 20:00 uur Geel Zwart DMW1 – Hollandia T DMW2 Scheidsrechter: Nico Bruinewoud
3 mrt 21:00 uur Tonegido DMW1 – Geel Zwart DMW4
7 mrt 09:45 uur Tornado F1 – Geel Zwart F2 Scheidsrechter: Barry Groenveld
7 mrt 10:00 uur Tonegido F2 – Geel Zwart F3
7 mrt 10:00 uur Tonegido F1# – Geel Zwart F1
8 mrt 09:00 uur D.S.O. D2 – Geel Zwart D1#
8 mrt 09:55 uur Geel Zwart E2 – KSV E1 Scheidsrechter: Stefanie Tuin
8 mrt 10:55 uur Geel Zwart E1# – D.W.O.W. E1 Scheidsrechter: Fiep Kleine
8 mrt 11:55 uur Geel Zwart D2 – D.W.O.W. D1 Scheidsrechter: Sharon Blommestein
8 mrt 13:00 uur Geel Zwart DS1 – Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1
8 mrt 13:10 uur SSV/Sporting S DS1 – Geel Zwart DS3 Scheidsrechter: Isam Alkadi
8 mrt 14:15 uur Geel Zwart DA1 – KSV DA1
8 mrt 15:10 uur Petten DC1# – Geel Zwart DC1 Scheidsrechter: Monique Slijkerman / Nandy Zwagerman
8 mrt 15:30 uur Geel Zwart DS2 – Wijk aan Zee DS1 Scheidsrechter: Nico Bruinewoud
8 mrt 16:45 uur Geel Zwart DB1 – KSV DB1# Scheidsrechter:
Isa de Wit
9 mrt 19:00 uur Tornado DMW1 – Geel Zwart DMW3 Scheidsrechter: Anja Ruijs-Mulder
9 mrt 20:00 uur Geel Zwart DMW2 – D.S.O. DMW1 Scheidsrechter: Rosanne Brommer
10 mrt 21:00 uur Con Zelo DMW1 – Geel Zwart DMW1 Scheidsrechter: Andre Smit
15 mrt 11:50 uur Geel Zwart D2 – DSS D3 Scheidsrechter: Mirjam de Wit-Visser
15 mrt 13:00 uur Geel Zwart DS1 – Pacelli DS1 Scheidsrechter: Erik-Jan Molenaar / Ron Docter
15 mrt 14:15 uur Geel Zwart DA1 – HV Quintus DA2 Scheidsrechter: Piet Raven
15 mrt 15:30 uur Geel Zwart DB1 – Hollandia T / D.E.S. DB2 Scheidsrechter: Irma Bloem – Roos
16 mrt 19:00 uur Victoria O DMW1 – Geel Zwart DMW2 Scheidsrechter: Kees Hageman
16 mrt 20:00 uur Geel Zwart DMW3 – A&O DMW1 Scheidsrechter: Marco Vermeer
21 mrt 19:00 uur Havas DS1 – Geel Zwart DS1
22 mrt 10:00 uur Lacom ’91 DB1# – Geel Zwart DB1 Scheidsrechter: Inez Bergen
22 mrt 10:15 uur A & O E1 – Geel Zwart E2
22 mrt 11:00 uur Geel Zwart F1 – Koedijk F1 Scheidsrechter: Julia Koeleman / Maud Bakker
22 mrt 11:30 uur Koedijk DS1 – Geel Zwart DS2 Scheidsrechter: Dave Tromp
22 mrt 11:50 uur Geel Zwart D1# – Tonegido D1 Scheidsrechter: Mirjam
de Wit-Visser
22 mrt 12:40 uur Geel Zwart DC1 – Z.A.P. DC2 Scheidsrechter: Sanne de Wit
22 mrt 13:45 uur Geel Zwart DS3 – Lacom ’91 DS4 Scheidsrechter: Nico Bruinewoud
22 mrt 14:45 uur Vrone DA1 – Geel Zwart DA1 Scheidsrechter: Vrone Scheidsrechter