Klik op een logo voor het actuele sport programma voor de komende periode. Klik nogmaals op het logo om het programma weer te verbergen.
Voetbal Programma
Datum | Tijd | Thuis | Bezoekers | Accommodatie |
---|---|---|---|---|
20 apr. | 09:00 | Wiron JO8-2JM | Geel Zwart 30 JO8-3 | Sportpark Wiron |
20 apr. | 10:00 | Geel Zwart 30 JO13-1 | VZV JO13-1 | Sportpark De Leeuwenkuil |
20 apr. | 10:00 | Geel Zwart 30 JO8-2 | VVS 46 JO8-2 | Sportpark De Leeuwenkuil |
20 apr. | 10:00 | Geel Zwart 30 JO8-1 | Wiron JO8-1 | Sportpark De Leeuwenkuil |
20 apr. | 10:00 | Geel Zwart 30 JO11-1 | JVC JO11-2 | Sportpark De Leeuwenkuil |
20 apr. | 10:00 | Sint Boys JO12-1JM | Geel Zwart 30 JO12-1JM | Sportpark 't Hoog |
20 apr. | 11:00 | DWB JO15-1 | Geel Zwart 30 JO15-1 | Sportpark De Weere |
20 apr. | 11:30 | Geel Zwart 30 JO10-1 | FC Den Helder JO10-3 | Sportpark De Leeuwenkuil |
20 apr. | 12:00 | Geel Zwart 30 JO13-2 | Reiger Boys JO13-4 | Sportpark De Leeuwenkuil |
20 apr. | 14:30 | Medemblik FC JO17-1 | Geel Zwart 30 JO17-1 | Sportpark Medemblik |
20 apr. | 14:30 | Westfriezen JO16-1 | Geel Zwart 30 JO16-1 | Sportpark 't Krijt |
21 apr. | 11:30 | Vesdo 3 | Geel Zwart 30 3 | Sportpark Molentocht |
21 apr. | 11:30 | Texel 94 3 | Geel Zwart 30 2 | Sportpark Den Burg Zuid |
21 apr. | 14:00 | Nieuwe Niedorp 1 | Geel Zwart 30 1 | Sportpark Nieuwe Niedorp |
28 apr. | 11:30 | Geel Zwart 30 2 | Sint Boys (St.Maarten) 2 | Sportpark De Leeuwenkuil |
28 apr. | 14:00 | Geel Zwart 30 1 | Con Zelo 1 | Sportpark De Leeuwenkuil |
5 mei | 11:30 | Geel Zwart 30 3 | S.V. Wieringerwaard 2 | Sportpark De Leeuwenkuil |
Handbal Programma
Datum | Tijd | Thuis | Bezoekers | Accommodatie |
---|---|---|---|---|
20 apr. | 10:00 | Geel-Zwart F2 (g) | Victoria O F1 (g) | Geel Zwart/Sportcomplex (V) |
20 apr. | 11:00 | ZAP F1# (g) | Geel-Zwart F2 (g) | Geel Zwart/Sportcomplex (V) |
20 apr. | 11:20 | Geel-Zwart F2 (g) | JHC F1# (g) | Geel Zwart/Sportcomplex (V) |
20 apr. | 12:00 | Tonegido D1# (g) | Geel-Zwart D2 (g) | Tonegido/Sportcomplex (V) |
20 apr. | 12:15 | Geel-Zwart D1 (g) | JHC D1 (g) | Geel Zwart/Sportcomplex (V) |
21 apr. | 10:00 | Con Zelo DC1 (d) | Geel-Zwart DC1 (d) | Con Zelo/Sportcomplex De Groet (V) |
21 apr. | 10:45 | Con Zelo DB1 (d) | Geel-Zwart DB1 (d) | Con Zelo/Sportcomplex De Groet (V) |
21 apr. | 12:10 | CSV Handbal DA1 (d) | Geel-Zwart DA2 (d) | CSV/Sportpark Wouterland (V) |
21 apr. | 13:10 | DSO E1 (g) | Geel-Zwart E1 (g) | DSO/Sportpark De Dogger (V) |
21 apr. | 13:15 | Wijk aan Zee DS2 (d) | Geel-Zwart DS2 (d) | Wijk aan Zee/Sportpark Doolhof (V) |
24 apr. | 19:00 | Geel-Zwart DMW1 (d) | Hugo Girls DMW1 (d) | Geel Zwart/Sportcomplex (V) |
24 apr. | 20:00 | Geel-Zwart DMW2 (d) | Niedorp DMW2 (d) | Geel Zwart/Sportcomplex (V) |
28 apr. | 11:00 | Schagen F1 (g) | Geel-Zwart F1 (g) | Schagen/Sportpark Groenoord (V) |
8 mei | 19:00 | Con Zelo DMW2 (d) | Geel-Zwart DMW1 (d) | Con Zelo/Sportcomplex De Groet (V) |