Wedstrijd programma

DatumTijdThuisBezoekersAccommodatie
28 feb.19:00Con Zelo DMW2 (d)Geel-Zwart DMW4 (d)Sportpodium Waarland
29 feb.20:30DSO DMW1 (d)Geel-Zwart DMW2 (d)Sport aan Zee 2
2 mrt.12:00JuRo Unirek/VZV E1# (g)Geel-Zwart E1 (g)Sporthal 't Zijveld
2 mrt.15:30KSV D2 (d)Geel-Zwart D1 (g)Waardergolf
3 mrt.10:00Geel-Zwart F2 (g)DSO F1 (g)Multitreffer, de
3 mrt.10:20Hollandia T F1 (g)Geel-Zwart F2 (g)Multitreffer, de
3 mrt.10:30Zaanstreek DC1# (d)Geel-Zwart DC1 (d)Zaanstad Zuid
3 mrt.11:00ZAP F1# (g)Geel-Zwart F2 (g)Multitreffer, de
3 mrt.11:20Geel-Zwart F2 (g)JHC F1# (g)Multitreffer, de
3 mrt.11:40SSV/Sporting S DS1 (d)Geel-Zwart DS2 (d)Mijse, de
3 mrt.12:00Geel-Zwart F1 (g)Hugo Girls F1 (g)Multitreffer, de
3 mrt.12:10OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2 (d)Geel-Zwart DA1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
3 mrt.13:00Geel-Zwart E2 (g)JHC E3 (g)Multitreffer, de
3 mrt.14:00Geel-Zwart D2 (g)Petten D1# (g)Multitreffer, de
3 mrt.15:30Tornado DS1 (d)Geel-Zwart DS1 (d)Waardergolf
3 mrt.15:50CSV Handbal DB1 (d)Geel-Zwart DB1 (d)Bloemen, de
3 mrt.16:50CSV Handbal DA1 (d)Geel-Zwart DA2 (d)Bloemen, de
4 mrt.19:00Geel-Zwart DMW4 (d)Lacom '91 DMW1 (d)Multitreffer, de
4 mrt.20:00Geel-Zwart DMW2 (d)Balans/H.V. Cometas DMW2 (d)Multitreffer, de
4 mrt.20:00Jupiter '76 DMW1 (d)Geel-Zwart DMW3 (d)De Trije sporthal
7 mrt.18:00Valken DA2 (d)Geel-Zwart DA2 (d)Banne, de
9 mrt.09:20Tornado F1# (g)Geel-Zwart F1 (g)Waardergolf
9 mrt.10:00Kleine Sluis D2# (g)Geel-Zwart D2 (g)Veerburg, de
9 mrt.18:30Geel-Zwart DA1 (d)Valken DA1 (d)Multitreffer, de
9 mrt.20:15Geel-Zwart DS1 (d)Valken DS1 (d)Multitreffer, de
10 mrt.10:50Geel-Zwart DC1 (d)Westfriezen DC2 (d)Multitreffer, de
10 mrt.11:55Geel-Zwart DB1 (d)Hollandia T DB1# (d)Multitreffer, de
10 mrt.12:05Meervogels'60 D1# (g)Geel-Zwart D1 (g)Enterij, de
10 mrt.13:00Geel-Zwart DS2 (d)Jupiter '76 DS1 (d)Multitreffer, de
10 mrt.14:15Geel-Zwart DA2 (d)Tonegido DA1 (d)Multitreffer, de
10 mrt.15:15ZAP & Kleine Sluis E3 (g)Geel-Zwart E2 (g)Zwaluwenvlucht, de
11 mrt.19:00Geel-Zwart DMW1 (d)Geel-Zwart DMW2 (d)Multitreffer, de
11 mrt.20:00Geel-Zwart DMW3 (d)Geel-Zwart DMW4 (d)Multitreffer, de
16 mrt.09:00Geel-Zwart F2 (g)Hollandia T F1 (g)Harenkarspelhal
16 mrt.09:20ZAP F1# (g)Geel-Zwart F2 (g)Harenkarspelhal
16 mrt.10:00JHC F1# (g)Geel-Zwart F2 (g)Harenkarspelhal
16 mrt.10:20Geel-Zwart F2 (g)Schagen F2 (g)Harenkarspelhal
16 mrt.14:00Westfriesland/SEW DC4# (d)Geel-Zwart DC1 (d)Dres, de
16 mrt.21:00Lacom '91 DS1 (d)Geel-Zwart DS2 (d)Geestmerambacht
17 mrt.10:00Geel-Zwart F1 (g)Niedorp F1 (g)Multitreffer, de
17 mrt.11:00Geel-Zwart D1 (g)JHC D1 (g)Multitreffer, de
17 mrt.12:25Schagen E2 (g)Geel-Zwart E1 (g)Spartahal, de
17 mrt.13:00Geel-Zwart DS1 (d)Vido DS1 (d)Multitreffer, de
17 mrt.13:30KSV DA2 (d)Geel-Zwart DA2 (d)Waardergolf
17 mrt.14:25Geel-Zwart DA1 (d)Vrone DA1 (d)Multitreffer, de
17 mrt.14:45KSV DB2# (d)Geel-Zwart DB1 (d)Waardergolf
17 mrt.15:40Geel-Zwart E2 (g)Tonegido E3 (g)Multitreffer, de
18 mrt.19:00Geel-Zwart DMW4 (d)Niedorp DMW1 (d)Multitreffer, de
18 mrt.20:00Geel-Zwart DA2 (d)SSV/Sporting S DA1 (d)Multitreffer, de
19 mrt.21:00Schagen DMW2 (d)Geel-Zwart DMW3 (d)Spartahal, de